Promocja!

Edukolorowanka o ptakach

16,00  10,00 

49 w magazynie

Opis

biel papieru

wysoka biel papieru

dwustronność zadrukowania

druk obustronny

gładkość papieru

gładki papier

liczba stron

24 strony

oprawa

miękka oprawa

wymiary

 200×250 mm

Żeby obserwować ptaki, nie trzeba chodzić daleko – wystarczy wyjść do parku, albo nawet tylko wyjrzeć przez okno. I – chociaż niektórzy tak twierdzą – to nie wszystkie ptaki z naszego najbliższego otoczenia to gołębie i wróbelki.  Ta kolorowanka pomoże odrobinę lepiej poznać naszych ptasich sąsiadów, tych najbliższych i tych nieco dalszych. 

Dla kogo jest ta książeczka?

  • dla dzieci lubiących przyrodę, zagadki i kolorowanie
  • dla dorosłych, którzy chcieliby się dowiedzieć, kto fruwa po ich ogrodzie, albo jak rozróżnić bociana od czapli i co to właściwie jest jerzyk
  • dla miłośników kolorowania w każdym wieku

 

Ta książka to nie tylko kolorowanki, ale też zadania i łamigłówki, i krótkie opisy ptaków. Jakie gatunki poznasz i pokolorujesz w tej książce? 

Muchołówka żałobna i białoszyja, drozdy: kwiczoł, paszkot i koswróbel, mazurek i banda ich bardziej kolorowych kolegów z zimowego karmnika, czaple i bociany (po dwa gatunki, żeby nie było tak prosto) zimorodek, mysikrólik…i inne.

 

Autorka – Justyna Kierat prowadzi blog Pod kreską

„Edukolorowankę o ptakach” polecamy zakupić w pakiecie z „Atlasem zwierząt”, również tej autorki. W ten sposób zaoszczędzicie na cenie tych wydawnictw. 

Dodatkowe informacje

Waga 0.2 kg