Promocja!

Pakiet – „Atlas zwierząt” + „Edukolorowanka o ptakach”

32,00  22,00 

„Atlas zwierząt” i „Edukolorowanka o ptakach” to doskonały pomysł na prezent dla dziecka lub przyrodnika-amatora.

47 w magazynie

Opis

W skład pakietu wchodzą dwa wydawnictwa, autorstwa Justyny Kierat:

  • „Atlas zwierząt” – stron 64, wymiary – 202x144mm
  • „Edukolorowanka o ptakach” – stron 24, wymiary – 250x200mm

O Atlasie:

Książka jest skierowana do początkujących przyrodników bądź nieprzyrodników. Zawiera podstawowe informacje, które wypada wiedzieć każdemu: na przykład że sarna to nie żona jelenia, jak odróżnić wróbla od mazurka albo żabę od ropuchy.

 Jest też trochę ciekawostek o zwierzętach, które żyją w Polsce, a prawdopodobnie wiele osób w ogóle o nich nie słyszało (na przykład stułbia, chruścik, wojsiłka czy dzierzby). W Atlasie są różne gatunki – od morskich ssaków, poprzez gady i płazy, po bezkręgowce.

 

O Edukolorowance:

Żeby obserwować ptaki, nie trzeba chodzić daleko – wystarczy wyjść do parku, albo nawet tylko wyjrzeć przez okno. I – chociaż niektórzy tak twierdzą – to nie wszystkie ptaki z naszego najbliższego otoczenia to gołębie i wróbelki.  Ta kolorowanka pomoże odrobinę lepiej poznać naszych ptasich sąsiadów, tych najbliższych i tych nieco dalszych. 

 

Dla kogo jest ta książeczka?

  • dla dzieci lubiących przyrodę, zagadki i kolorowanie
  • dla dorosłych, którzy chcieliby się dowiedzieć, kto fruwa po ich ogrodzie, albo jak rozróżnić bociana od czapli i co to właściwie jest jerzyk
  • dla miłośników kolorowania w każdym wieku

 

Ta książka to nie tylko kolorowanki, ale też zadania i łamigłówki, i krótkie opisy ptaków. Jakie gatunki poznasz i pokolorujesz w tej książce? 

Muchołówka żałobna i białoszyja, drozdy: kwiczoł, paszkot i koswróbel, mazurek i banda ich bardziej kolorowych kolegów z zimowego karmnika, czaple i bociany (po dwa gatunki, żeby nie było tak prosto) zimorodek, mysikrólik…i inne.

 

Autorka – Justyna Kierat prowadzi blog Pod kresską

Dodatkowe informacje

Waga 0.4 kg